نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تروخدا کمک کنین؟

13919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46457
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry تروخدا کمک کنین؟

من با پارتنرم ب دلیل استرس و ترس من اصاا دخول نداریم چه از ناحیه واژن چه از عقب اصلا
    و ما ************ اورال انتخاب کردیم و پوزیشن 69 که ایشون توی دستمال کاغذی ارضا میشن در کل یک معاقشه سطحی.
    من از اونجای که خیلی دقیق هستم بعدش کلا خودم دستم و لباس زیرم و میشورم چندین بار.
    و من تمام تاریخ های پریودی هم یادداشت میکنم
    طبق تاریخ های قبلی از 9 10 فروردین شروع لک بینی های قبل پریودم بوذ که تبدیل شد به خونربزی قهوه ای و خون آبه و خون قرمز از 14 خونربزی زیاد شد 15 16 17 خونربزی زیاد داشتم که پوشک پر از خون میشد و چندین نوبت تعویض میکردم در طول روز و از 18 کمی کمتر شد. از 19 20 خونربزی قهوه ای. 21 لک بینی داشتم که پاک شدم

از یک هفته بعد از پاکی طبق اپلیکیشن تخمک گذاری که استفاده میکنم شروع ترشح بینی تخم مرغی شکل بود که با کمی درد زیر شکم و حساس شدن سینه. ترشحاتم مثل ماه های پیش بود
    که فکر میکنم مربوط به تخمک گذاری هس چون اواسط سیکلم هستم
    با تمام. این اوصاف و رعایت کردن ها رابطه من امن هس؟ و احتمال بارداری داره؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : تروخدا کمک کنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_nik نمایش پست ها
    من با پارتنرم ب دلیل استرس و ترس من اصاا دخول نداریم چه از ناحیه واژن چه از عقب اصلا
    و ما ************ اورال انتخاب کردیم و پوزیشن 69 که ایشون توی دستمال کاغذی ارضا میشن در کل یک معاقشه سطحی.
    من از اونجای که خیلی دقیق هستم بعدش کلا خودم دستم و لباس زیرم و میشورم چندین بار.
    طبق تاریخ های قبلی از 9 10 فروردین شروع لک بینی های قبل پریودم بوذ که تبدیل شد به خونربزی قهوه ای و خون آبه و خون قرمز از 14 خونربزی زیاد شد 15 16 17 خونربزی زیاد داشتم که پوشک پر از خون میشد و چندین نوبت تعویض میکردم در طول روز و از 18 کمی کمتر شد. از 19 20 خونربزی قهوه ای. 21 لک بینی داشتم که پاک شدم

از یک هفته بعد از پاکی طبق اپلیکیشن تخمک گذاری که استفاده میکنم شروع ترشح بینی تخم مرغی شکل بود که با کمی درد زیر شکم و حساس شدن سینه. ترشحاتم مثل ماه های پیش بود
    جهت درمان وسواس فکری به روانپزشک مراجعه کنید.
    چرخ زدن تو اینترنت کمکی بهتون نمیکنه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 119 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

درمورد روس های بارداری و چگونگی اتفاق افتادن حاملگی تحقیق کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_nik نمایش پست ها

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

درصورتی که آلت ایشون قبل از رابطه به ناحیه واژن شما لمس شده باشه احتمال بارداری شما با پیش آب وجود داره
    و اگر بعد از انزالِ ایشون توی دستمال ایشون آلتش رو به واژن شما لمس داده باشه بازم احتمال بارداری با بقای اسپرم وجود داره

اما ! احتمال بارداری در هر دو خیلی کم درصد هستش
    و به طور کلی اگر بخوایم طبق گفته خودتون جواب بدیم و در نظر بگیریم که کل رابطه و لذت شما همین قدر بوده که درمتن نوشتید باید گفت احتمال بارداری اصلا وجود نداره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد